SUWEN 175. Mağazasını İstanbul IGA Havalimanı'nda Açtı

SUWEN, Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarda Büyümeye Odaklandı

Jun 15, 2024 - 19:49
 0
SUWEN 175. Mağazasını İstanbul IGA Havalimanı'nda Açtı

SUWEN 175. Mağazasını İstanbul IGA Havalimanı'nda Açtı

REKLAM HABER / İSTANBUL

Türkiye’de özgün bir dünya markası yaratma vizyonuyla yola çıkan SUWEN, 175’inci mağazasını, dünyanın 5. büyük, Avrupa’nın ise en büyük havalimanı olan İstanbul IGA Havalimanı’nda açtı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası olan SUWEN, 175. mağazasını İstanbul IGA Havalimanı'nda açarak, Türkiye genelinde 49 ilde 175 mağazaya ulaştı. Yurtdışı mağazalarıyla birlikte toplamda 193 mağazaya sahip olan SUWEN, 2018 yılından bu yana her yıl ortalama 22 yeni mağaza açarak büyümesini sürdürüyor. 2024 yılı için de 20 yeni mağaza açmayı planlayan marka, şu ana kadar 5 tanesini açarak yıl sonuna kadar kalan 15 mağazayı da müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor.

İstanbul IGA Havalimanı’ndaki yeni mağazasında, sıcak tonlardaki mobilya renkleri ve yuvarlak hatlardaki ürün sergileme alanlarıyla dikkat çeken SUWEN, iç giyim, ev giyim ve plaj giyim gibi seyahatlerde en çok ihtiyaç duyulan ürünleri sunuyor.

Ali Bolluk: Unutulmaz Bir Alışveriş Deneyimi Sunuyoruz

SUWEN Genel Müdürü Ali Bolluk, İstanbul IGA Havalimanı'nda mağaza açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Her yolculuk bir hikâye, her yolcu ise bizim için değerli birer konuktur. Bu nedenle, İstanbul IGA Havalimanı’ndaki mağazamızda değerli misafirlerimize sadece ürün sunmakla kalmayıp, aynı zamanda keyifli ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Bu yolculukta yanımızda olan tüm SUWEN ailesine ve bizlere ev sahipliği yapan İstanbul IGA Havalimanı yönetimine teşekkür ederiz. İstanbul’un kalbinde yer alan bu önemli lokasyonda, SUWEN olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız” diye konuştu.

SUWEN, Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarda Büyümeye Odaklandı

Türkiye ve globalde yaygın mağaza ağıyla özgün, kendine güvenen Türk kadınını temsil eden bir dünya markası olmayı hedefleyen SUWEN, kurulduğu 2003 yılından bu yana iç giyim, 2012 yılından itibaren ev giyim, 2014 yılından itibaren plaj giyim ürünleri ve 2016 yılından bu yana da çorap ve aksesuarların tasarımını gerçekleştirip kadınlarla buluşturarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. SUWEN, Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra ana ihracat pazarı Ortadoğu ve Körfez Bölgesi ile orta ve uzun vadede Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında da büyümeye odaklanıyor.

Suwen’in 175. mağazasının açılışı, markanın hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyüme hedeflerini gerçekleştirme yolunda önemli bir adım olarak görülüyor. İstanbul IGA Havalimanı'ndaki yeni mağaza, Suwen’in kaliteli ve şık ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırarak, unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunma misyonunu sürdürüyor.

www.reklamhaber.com 

Kaynak: www.yerelgundem.com 

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow