Угорський прем'єр-міністр у Пекіні: дипломатична гра Кремля

Це ще раз доводить справжні наміри Росії - знищити Україну та українців.

Jul 8, 2024 - 14:49
 0
Угорський прем'єр-міністр у Пекіні: дипломатична гра Кремля

Угорський прем'єр-міністр у Пекіні: дипломатична гра Кремля

YEREL GÜNDEM / UKRAINE

Антон Геращенко @Gerashchenko_en

Візит угорського прем'єр-міністра до Пекіна і його зустріч із президентом Сі, яка стала несподіванкою навіть для Китаю, ймовірно, призначений для демонстрації якихось зусиль Росії у встановленні "миру".

Схоже, Путін вирішив зіграти свою "міжнародну підтримку" для Росії і вибрав одного з найбільш лояльних європейських політиків Кремля для цього.

Зустріч Орбана з Путіним одразу після переговорів у Києві, його прибуття до Китаю та вже анонсований візит до Вашингтона (можливо, для зустрічі з Трампом) є спробами Росії нав'язати світу російську версію "мирних переговорів".

Кремль намагається сформувати альтернативний пул "миротворців" з політичних фігур, які ще готові співпрацювати з Росією.

Потрібно чітко зрозуміти одне: кожен з учасників "путінської коаліції" зацікавлений лише у вирішенні своїх виборчих, юридичних або економічних питань. Пошук справедливого миру для України не входить до їхніх інтересів.

Сьогодні Росія здійснила одну з наймасштабніших атак на Україну за останні місяці. Під ударом опинилися цивільна інфраструктура України, житлові будинки, дитяча лікарня та енергетичні об'єкти.

Це ще раз доводить справжні наміри Росії - знищити Україну та українців.

Навіть ігноруючи цинізм заяв про те, що негайне припинення вогню "є в інтересах усіх сторін", коли на фоні падають ракети, правда полягає в тому, що такі заяви спрямовані на активне просування ідей Путіна про те, як повинна закінчитися війна: капітуляцією України та здачею колективного Заходу.

Головне питання - як реагуватимуть союзники України на активацію "путінської коаліції"? Чи буде це "глибоке занепокоєння" чи реальні конкретні дії, які зміцнять обороноздатність України і дійсно наблизять справедливий мир?


Геращенко наголошує, що справжні мотиви Росії далекі від пошуку справедливого миру, а світові лідери повинні бути готові до дій, а не лише до слів, щоб захистити Україну від агресора.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow