ASM ASMANTO: İzmir'de Bayan Dış Giyimin Öncüsü

ASM ASMANTO, "En üstte biz varız"

Mar 23, 2024 - 20:03
Mar 25, 2024 - 22:13
 0
ASM ASMANTO: İzmir'de Bayan Dış Giyimin Öncüsü

ASM ASMANTO: İzmir'de Bayan Dış Giyimin Öncüsü

REKLAM HABER / İZMİR

1996 yılında İzmir'de bayan dış giyim imalatı olarak faaliyete başlayan ASM ASMANTO, profesyonel yönetim anlayışı ve güçlü teknik kadrosuyla sektörde köklü bir aile şirketi olarak yerini almıştır. Kısa sürede sektördeki konumunu sağlamlaştıran ASM ASMANTO, her koleksiyonda kendine özgü ve farklı tarzıyla modern, çağdaş ve kendine güvenen bayanların aradığı marka haline gelmiştir.

Modadaki gelişmeleri yakından takip eden teknik ekibiyle portföyünü geniş tutan ASM ASMANTO, ileri teknoloji üretim tekniklerini kullanarak en az hata ve kusursuzlukla hizmet verme politikasını sürdürmektedir. Yurtdışı ve yurtiçi üretim kapasitesini arttırarak yerli kumaş kalitesiyle dünyaya açılmayı hedefleyen firma, bugün yaklaşık 18 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kalite ve kusursuz kalıp anlayışını iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da sürdüren ASM ASMANTO, "En üstte biz varız" sloganıyla doğru kumaş, doğru model, doğru fiyat, doğru müşteri ve doğru marka ilkeleriyle bayan üst giyimde aranan ve kabul gören bir markadır.

İzmir ve İstanbul'da bulunan satış mağazaları ve şubeleriyle müşterilerine hizmet sunan ASM ASMANTO, katalog çekimlerine de büyük önem vermektedir. Genellikle Türkiye genelinde ünlü mankenlerle katalog çekimleri gerçekleştirerek, müşterilerine kaliteli ve estetik ürünler sunmaktadır.

www.reklamhaber.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow