Başkan ve üst yöneticilere tahsis edilmiş! Belediye binasından lüks otel çıktı

Belediye binasından lüks otel çıktı

May 1, 2024 - 00:43
 0
Başkan ve üst yöneticilere tahsis edilmiş! Belediye binasından lüks otel çıktı

Başkan ve üst yöneticilere tahsis edilmiş! Belediye binasından lüks otel çıktı

Keçiören Belediyesi'nde, eski başkan ve üst yöneticilere tahsisli 9 odalı lüks bir otel olduğu ortaya çıktı. Aile Terapi Merkezi binasında yer alan bu gizli otel, dışarıdan görünmeyen bir girişe sahip ve otel gibi döşenmiş.

Yerel seçimlerle AK Parti’den CHP’ye geçen Sancaktepe Belediyesi, başkanlık binasında lüks banyo iddialarıyla gündeme gelmişti. Başkanlık binasındaki lüks ve şatafat, gündemdeki yerini korumaya devam ederken AK Parti'den CHP'ye geçen Etimesgut Belediyesi'nde de benzer bir tablo ortaya çıktı.

screenshot-9.jpg

Keçiören Belediyesi’nde eski başkan Turgut Altınok ve üst yöneticilere tahsisli 9 odalı lüks otel olduğu ortaya çıktı.

screenshot-15.jpg

Keçiören Belediyesi'ne ait Aile Terapi Merkezi binasında, dışarıdan görünmeyen bir girişle ulaşılan ve otel gibi kullanılan lüks odalar ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Mesut Özarslan, bu bölümleri gezdiklerini ve değişiklik yapmayı planladıklarını belirtti.

screenshot-10.jpg

'HALKA HİZMET EDECEK ŞEKİLDE REVİZE EDECEĞİZ'

Başkan Özarslan, yapılan incelemeler sonucunda belediyeye ait olan bu binanın altında bir terapi merkezi, bir kısmının ise otel gibi kullanıldığını açıkladı. Ayrıca, eski belediye başkanı Turgut Bey'in kullandığı özel odaların da olduğunu ifade etti. Özarslan, bu yapının halka hizmet edecek şekilde yeniden düzenleneceğini, mevcut makam odalarını reddederek, onları toplantı odasına dönüştürdüklerini ve bina içerisinde halkın daha aktif yer alabileceği alanlar oluşturmayı hedeflediklerini belirtti. Ayrıca, TOGEM binasının Keçiören Belediyesi Gıda Limited Şirketi'ne verilerek, daha etkin kullanımının sağlanacağını vurguladı.

screenshot-14.jpg

screenshot-13.jpg

screenshot-11.jpg

screenshot-12.jpg

ANKA

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow