Estetik cerrahına 'meme' soruşturması

DOKTOR HASTASININ AÇIK GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI

Apr 15, 2024 - 12:10
 0
Estetik cerrahına 'meme' soruşturması

Estetik cerrahına 'meme' soruşturması

İstanbul'da bulunan estetik cerrahı Fatih Dağdelen bir hastasına meme küçültme operasyonu yaptı. Genç kadın geçirdiği operasyon sonrası arkadaşının aramasıyla şoke oldu. Doktor hakkında olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İstanbul'da bulunan ünlü estetik cerrahı Fatih Dağdelen bir hastasına meme küçültme operasyonu yaptı. Tansel K., isimli vatandaş 3 Şubat tarihinde Şişli ilçesinde Doktor Fatih Dağdelen'e göğüslerini küçültmek için başvurdu. Operasyon geçiren Tansel K., memnun bir şekilde hastaneden ayrıldı ancak operasyondan 7 ay sonra bir arkadaşının kendisini aramasıyla şoke oldu.

DOKTOR HASTASININ AÇIK GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI

Telefondaki arkadaşı, genç kadına 'Ameliyat olduğun doktor, göğüslerinin ve yüzünün açık olduğu fotoğraf ile videoları kendi sosyal medya hesabından paylaştığını gördüm, birlerce kişi tarafından izlenmiş.' şeklinde konuşarak bilgi verdi.

Tansel K., ameliyat olduğu doktorun Instagram sayfasını kontrol ettiğinde kendisine ait video ve fotoğrafların açık bir şekilde yayınlandığını tespit etti.

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Fatih Dağdelen ile irtibata geçen genç kadın fotoğraf ve videolarının açık bir şekilde paylaşıldığını kendisinden herhangi bir izin alınmadığını ifade etti. İzinsiz paylaşımlarla rencide edildiğini söyleyen Tansel K., Fatih Dağdelen hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak haberine göre, Tansel K., tarafından savcılığa sunulan şikayet dilekçesinde söz konusu video ve fotoğrafların paylaşılmasında hiçbir şekilde kendisinden izin alınmadığını ve gönderilerin müstehcen olduğuna dikkat çekildi.

Şikayet sonrası Fatih Dağdelen hakkında 'özel Hayatın Gizliliğini' ihlal suçundan soruşturma başlatıldı.

Odatv.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow