Fitness fenomeni yerken kilo almamanın sırrını açıkladı

HER ŞEY DENGEDE BİTİYOR

Apr 16, 2024 - 11:51
 0
Fitness fenomeni yerken kilo almamanın sırrını açıkladı

Yiyip yiyip kilo almayanların sırrı buymuş! Fitness fenomeni yerken kilo almamanın sırrını açıkladı

Herkesin hayali yiyip yiyip kilo almamak olurken görünen o ki bunu pek çok kişi başaramıyor. İmkansız gibi görünen bu durumu mümkün hale getiren fitness uzmanı Sahnnon Collins, çok fazla yemek yemesine rağmen kilo almamanın sırrını paylaştı. İşte kilo almamanın basit sırrı…

Uzmanlar sık sık dışarıda fazla yemek yemenin iyi bir şey olmadığını belirtirken sosyal medya kullanıcısı Sahnnon Collins, durumun pek de öyle olmadığını gözler önüne serdi. 44 yaşındaki Sahnnon Collins, Instagram'da fitness tavsiyelerini takipçileriyle paylaşırken sık sık egzersiz ve diyet ipuçları veriyor. Son zamanlarda dışarıda yediği yemekler hakkında video çeken Collins, çok fazla seyahat ettiğini ve 11 gün boyunca dışarıda yemek yemek zorunda kaldığı itirafında bulundu. Peki bu süreçte nasıl kilo almadı? İşte kilo almamanın basit sırrı…

HER ŞEY DENGEDE BİTİYOR

Dışarıda yemek yemek durumunda kaldığı süreç içerisinde yiyecek alımını günde 3 öğün ile sınırlandırdığını ve atıştırma yapmadığını dile getiren Collins, dengeyi korumanın önemli olduğuna değindi.

sahnnon-collins-fitness.jpg

Tatile çıkmanın aşırı yemek yemeyi gerektirmediğine dikkat çeken Collins, mümkün olduğunca yüksek proteinli seçenekleri tercih ettiğini ifade etti. Doyana kadar yemek yiyeceğini ifade eden ve ardından yemeği bıraktığını aktaran Collins, tatlı konusunda da seçici davrandığını vurguladı. Sadece hoşuna giden şeyleri düşkünlüğü olduğunu aktaran genç kadın, orada olduğu için her şeyi yemek zorunda olmadığımızın altını çizdi.

YEMEK SEÇİMLERİNİZ DEĞİŞMELİ

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Collins, yemek yeme sürecine şölene dönüştürmeden keyif alabileceğiniz bir durum olduğunu belirtti. Collins sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar şu açıklamalarda bulundu:

yemek-yemek-1.jpg

"Bunu aşırı bir şölene dönüştürmeden de zamanınızın tadını çıkarabilirsiniz. Tatilde 'tamamen dışarı' çıkmanız gereken bir zihniyete sahipseniz, o zaman muhtemelen evde yemekle olan ilişkinizi düzeltmeniz gerekir. Ben tamamen eğlenmenizden yanayım. Yiyecekleri takip etmeyi, hatta egzersiz yapmayı ve uzaktayken işlere devam etmeyi bile desteklemiyorum. Ancak bu aynı zamanda yiyecek seçimlerinizin 360 derece değişmesi gerektiği anlamına da gelmiyor.”

KARAR

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow