İzmir Belediyesi'nde Makam Aracı Tartışması: Gerçek Ne?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda ne oluyor?

May 3, 2024 - 00:00
 0
İzmir Belediyesi'nde Makam Aracı Tartışması: Gerçek Ne?

İzmir Belediyesi'nde Makam Aracı Tartışması: Gerçek Ne?

YEREL GÜNDEM / İZMİR

İzmir'de geçmişten bugüne uzanan bir makam aracı tartışması, son günlerde tekrar gündeme geldi. İzmir eski Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Mercedes marka makam aracının kaza yaparak kullanılamaz hale geldiği iddia edildi. Ancak bu iddianın gerçekliği konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Bazı kaynaklar, Tunç Soyer'in makam aracının kaza yaparak pert olduğunu belirtiyor. Ancak bu bilgi henüz resmi bir kaynaktan doğrulanmış değil. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetiminde bulunan üst düzey bir bürokratın da aynı konuda bilgi sahibi olduğu ancak açıklama yapmadığı ifade ediliyor.

Konuyu araştırmak için bir mesaj atan bir kişi ise, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan kalan Mercedes'in Tunç Soyer'in aracını tamir ettiklerini belirtti. Bu bilginin doğruluğu henüz netlik kazanmış değil.

İzmir'de yaşanan bu makam aracı tartışması, kamuoyunda merak uyandırmaya devam ediyor. Ancak şu an için kesin bir bilgiye dayanmayan iddiaların gerçeklik payı konusunda net bir açıklama yapılmadı. Konuyu yakından takip ederek gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

www.yerelgundem.com

Kaynak: Nivent Kurtuluş / Gaze-temiz.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow