İzmir’in FOÇA  İlçesinde SİNEM ATAN  bağımsız adaylığını açıkladı.

SİNEM ATAN FOÇA’DAN BAĞIMSIZ ADAY OLDU

Feb 19, 2024 - 19:10
 0
İzmir’in FOÇA  İlçesinde SİNEM ATAN  bağımsız adaylığını açıkladı.
SİNEM ATAN FOÇA’DAN BAĞIMSIZ ADAY OLDU
 
İzmir’in FOÇA  İlçesinde SİNEM ATAN  bağımsız adaylığını açıkladı.
 
ATAN  Foça belediye  Meydanı’nda yurttaşlarla buluştu. Alanı dolduran  yurttaşlar ellerinde Türk bayrakları ve “OY SENİN ”, “SEÇİM SESİN ”, “GEL OYUNU FOÇA İÇİN KULLAN, “ yazılı dövizler taşıdı.
 
SERVET VURAL / YEREL GÜNDEM / FOÇA
 
ATAN konuşmasında, “Halkın dediğinin olaca ğını kanıtlamak için buradayız. Gerçek demokrasi halkın istediğidir. Halkın dediği olacak. Kendi içinden, senin seçtiğin adaylara oy ver. Demokrasi yolunda hep beraber yürüyeceğiz. Ben çıktığım yoldan asla dönmem, dönmeyeceğim” dedi.
 
ATAN konuşmasında “Merhaba benim güzel Foça Ailem,Ben Sinem Atan Foça’nın Bağımsız Belediye Başkan Adayıyım.
 
Evet, Foça ve Foçalılar söz konusu olduğunda ben tam olarak böyle hissediyor, böyle düşünüyor, sizlerle aramızdaki bağı en iyi böyle tarif edebiliyorum. Çünkü Foça ve Foçalılar söz konusu olduğunda içim içime sığmıyor.
 
Aile olmak için ille de aynı soyadını taşımamız da gerekmiyor. Koskoca dünya dururken, gidilecek, yaşanacak o kadar yer varken Foça’da yaşamayı tercih etmek, burada yuva kurmak, iş kurmak, hayaller kurmak, geleceğini Foça’da planlamak, aynı ideallerde ve özlemlerde buluşmak büyük bir aile olmak için fazlasıyla yeterli…
 
 
Foça bir köy gibi bırakılıp, bir muhtarlık gibi yönetilemeyecek kadar önemli bir kenttir. Bu bölgede birbirinden önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, bugün de aynı şefkatle bizleri kucaklayan çok eski ve önemli bir sahil kentidir. “ dedi

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow