Nükhet Hotar'ın Annesi Fatma Vedia Hotar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Fatma Vedia Hotar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Jul 3, 2024 - 21:33
 0
Nükhet Hotar'ın Annesi Fatma Vedia Hotar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Nükhet Hotar'ın Annesi Fatma Vedia Hotar Son Yolculuğuna Uğurlandı

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Önceki dönem İzmir Milletvekili ve Büyükelçi Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın annesi Fatma Vedia Hotar, Balçova Yeşil Camii'nde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine çok sayıda kişi katılarak Hotar ailesine taziyelerini iletti.

Törende hazır bulunan isimler arasında İzmir'in önemli isimlerinden Bilal Saygılı da yer aldı. Saygılı, cenaze töreni sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Önceki dönem İzmir Milletvekilimiz, Büyükelçi Sayın Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın vefat eden muhterem validesi Fatma Vedia Hotar'ı Balçova Yeşil Camii’nden Hakk’a uğurladık. Merhumeye Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim rahmetiyle tecelli etsin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın" ifadelerine yer verdi.

Fatma Vedia Hotar'ın cenaze töreni, ailesi, yakınları ve sevenlerinin duaları eşliğinde gerçekleştirildi. Törende duygusal anlar yaşanırken, Nükhet Hotar ve ailesi taziyeleri kabul etti. Katılımcılar, merhumenin ruhuna dualar okuyarak, Hotar ailesine sabır ve başsağlığı dileklerinde bulundu.

Merhume Fatma Vedia Hotar, İzmir'de tanınan ve sevilen bir isimdi. Yaşamı boyunca birçok kişinin gönlünde iz bırakan Hotar'ın vefatı, ailesi ve yakınları için büyük bir kayıp oldu.

Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Rabbim, merhumenin mekanını cennet eylesin, geride kalanlara sabır versin.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow