Saçlarını kazıtan Anya Taylor-Joy üstsüz poz verdi

George Miller buna gerek olmadığını söyledi.

May 27, 2024 - 15:58
 0
Saçlarını kazıtan Anya Taylor-Joy üstsüz poz verdi

Saçlarını kazıtan Anya Taylor-Joy üstsüz poz verdi

Hollywood yıldızı Anya Taylor-Joy, Mad Max rolü için saçlarını kısacık kestirdiği için çok heyecanlandığını açıkladı.

Cuma günü gösterime giren son filmi “Furiosa: A Mad Max Saga”daki Furiosa rolü için neredeyse kafasını kazıtan Taylor-Joy, “bunu tüm hayatı boyunca yapmak istediğini” söyledi. 

Oyuncu, saçını tamamen kazıtmak konusunda istekliydi ancak filmin yönetmeni George Miller buna gerek olmadığını söyledi.

Filmdeki rol arkadaşı Chris Hemsworth ile dergi için röportaj yapan ünlü oyuncuya, Hemsworth, "Kafanı tıraş etmeye hazırdın ama George izin vermedi mi?" dedi. Taylor-Joy ise herkesi aradığını ve "Dinle, kel olacağım ve harika olacak" şeklinde heyecanını paylaştığını söyledi. Ancak, sonra yönetmen Miller'ın, oyuncuyu gördüğünde, "Ah, çok güzel. Kesemiyoruz." yorumuyla üzüldüğünü belirtti.

Rolü hakkında da konuşan Taylor-Joy, "kadınsı öfke için savaşma konusunda bir miktar ün kazandığını" söyledi. Şiddeti teşvik etmediğini ancak “Mad Max: Fury Road”un öncülü olarak çekilen filmdeki rolünün onda bir tür öfkenin kilidini açtığını ekledi.

Taylor-Joy, Charlize Theron'un “Mad Max: Fury Road”da canlandırdığı savaşçının başlangıç hikayesi olan “Furiosa: A Mad Max Saga”da başrolü üstleniyor ve bunun kariyerinde büyük bir sıçrama getirmesi bekleniyor.

SÖZCÜ

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow