Taner Acar: Referansımız, Aliağa ve Manisa

Rol Modelimiz: Serkan Acar ve Cengiz Ergün

Feb 9, 2024 - 21:45
 0
Taner Acar: Referansımız, Aliağa ve Manisa

Taner Acar: Referansımız, Aliağa ve Manisa

YEREL GÜNDEM / FOÇA

Taner Acar, Cumhur İttifakı’nın MHP’li Foça Belediye Başkan Adayı olarak seçim kampanyasında çeşitli ve dikkat çekici stratejiler izliyor. Sanayi kenti Aliağa’nın dönüşümüne öncülük eden MHP’li Belediye Başkanı Serkan Acar’ın hizmetlerini Foçalılara referans göstererek, Taner Acar, toplu taşıma araçlarıyla Foça’dan Aliağa’ya düzenli geziler düzenliyor. Her yaş grubundan Foçalıları Aliağa’ya götürüp ağırlayan Acar, Serkan Acar’ın kente kazandırdığı yatırımları tanıtıyor.

Foça'nın 35 yıldır CHP’li başkanlar tarafından yönetilmesinin ardından, 2 dönemdir MHP’li Serkan Acar tarafından yönetilen Aliağa ile Foça arasında karşılaştırmalı bir bakış açısı sunan Taner Acar, yakın gelecekte Manisa’ya da seferler düzenleyeceklerini açıkladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün başarılarına işaret eden Acar, Manisa’yı ziyaret edecekleri gezilerle Foçalıların MHP’li Manisa ile CHP'li İzmir arasında karşılaştırma yapabilmesine olanak sağlayacaklarını ifade etti.

Acar, 31 Mart 2004 tarihine kadar Aliağa ve Manisa'ya düzenli seferlerin devam edeceğini belirtirken, "CHP’li belediye başkanları gibi boş sloganlarla konuşmuyoruz! Hiç kimseye hayal pazarlamıyoruz!” şeklinde konuştu. Taner Acar, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün 2019 Yerel Seçimleri öncesinde Tunç Soyer'i referans gösterdiğini hatırlatarak, "Bizim ilçe ölçeğinde referansımız Aliağa, il ölçeğinde de Manisa’dır. Bizim rol modelimiz hizmetleri ve icraatlarıyla anılan Sayın Serkan Acar’dır, Sayın Cengiz Ergün’dür" dedi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow