Amasya'da Yeni Okulların İnşaatı Hızla İlerliyor
Uluköy'ün okulları 2025 öğretim dönemine yetişecek!
![Amasya'da Yeni Okulların İnşaatı Hızla İlerliyor](https://www.yerelgundem.com/uploads/images/202405/image_870x_664a770e6dc66.jpg)
Amasya'da Yeni Okulların İnşaatı Hızla İlerliyor
YEREL GÜNDEM / AMASYA
Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, beraberindekilerle birlikte 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Tepe Mahallesi’nde yapımı devam eden Cumhuriyet İlk-Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Türkmen ve Şube Müdürü Hayriye Tüfekçi, inşaatı devam eden Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu ile Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlk-Ortaokulu'nu ziyaret etti. Ziyaretlerinde kendilerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ve Şube Müdürü Said Yücel eşlik etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer, yaptığı açıklamada; "Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlkokulu inşaatları son aşamaya gelmiş durumda. İnşallah 2024-2025 eğitim öğretim yılında yeni binalarda eğitim başlayacaktır. Devletimiz var olsun." dedi.
What's Your Reaction?
![like](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/like.png)
![dislike](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/dislike.png)
![love](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/love.png)
![funny](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/funny.png)
![angry](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/angry.png)
![sad](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/sad.png)
![wow](https://www.yerelgundem.com/assets/img/reactions/wow.png)