Arife Ersoy Son Yolculuğuna Uğurlandı

Uluköy Mezarlığı'na defnedildi.

Jun 9, 2024 - 18:53
 0
Arife Ersoy Son Yolculuğuna Uğurlandı

Arife Ersoy Son Yolculuğuna Uğurlandı

YEREL GÜNDEM / AMASYA

Uluköy – İlçemize bağlı Uluköy beldesinde yaşayan ve sevilen isimlerden biri olan Arife Ersoy (88), 7 Haziran 2024 Cuma günü hayatını kaybetti. Merhume, merhum Ahmet Ersoy’un eşi, Ruhi, Hacı Mehmet ve Turan Ersoy ile Kezban ve Necipe’nin annesi, önceki Uluköy dernek başkanlarından Kasım Ersoy’un yengesi olarak biliniyordu.

Arife Ersoy’un vefatı, ailesi ve yakınları başta olmak üzere tüm Uluköy halkını derinden üzdü. Cenaze töreni, 8 Haziran Cumartesi günü Uluköy Camii'nde gerçekleştirildi. Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhume, Uluköy Mezarlığı'na defnedildi.

Törene katılanlar arasında, Ersoy ailesinin fertleri, belde sakinleri ve merhumenin dostları bulunuyordu. Cenaze namazının ardından yapılan dualarla Arife Ersoy, son yolculuğuna uğurlandı. Tören boyunca aile fertlerinin hüzünlü anları dikkat çekti.

Arife Ersoy’un vefatı, Uluköy’de derin bir boşluk bıraktı. Ersoy ailesi, bu zor günlerinde kendilerine destek olan tüm dostlarına teşekkürlerini iletti. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow