Jennifer Lopez'e sorulan tuhaf "evlilik" sorusu sosyal medyayı ayağa kaldırdı

JLo'ya bu evliliğinin "son evlilik" olup olmayacağını sormuştu.

Jan 9, 2024 - 15:33
 0
Jennifer Lopez'e sorulan tuhaf "evlilik" sorusu sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Jennifer Lopez'e sorulan tuhaf "evlilik" sorusu sosyal medyayı ayağa kaldırdı

www.yerelgundem.com

Los Angeles'ta düzenlenen 81. Altın Küre Ödülleri'nde Jennifer Lopez ve eşi Ben Affleck, en göz alıcı çiftlerden biri olarak dikkat çekti. 54 yaşındaki Lopez, straplez ve çiçek desenli kabarık kollu pastel pembe elbisesiyle geceye damgasını vurdu.

Ödül töreninin yapıldığı Beverly Hills Hotel'e giriş yapmadan önce birlikte fotoğraflanan çift, kırmızı halıda daha çok Lopez'in tek başına poz verdiği anlarla öne çıktı.

Ancak kırmızı halıda yöneltilen soru, sosyal medyada hızla yayıldı. Röportaj sırasında Variety muhabiri Marc Malkin, JLo'ya bu evliliğinin "son evlilik" olup olmayacağını sormuştu. Lopez, şaşırtıcı soruya kahkahalarla karşılık verdi.

Lopez, tuhaf evlilik sorusuna şöyle cevap verdi: "Bildiğinizi söylediğinizde, bilirsiniz. Bilmediğiniz zamanlarda da bilmiyorsunuz. Bence her zaman en iyi niyetlerle adım atıyorsunuz."

Bu röportaj sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İzleyiciler, şaşkınlık ve rahatsızlık duygularını dile getirerek bu durumu eleştirdi.

Variety'nin Kıdemli Kültür ve Etkinlikler Editörü Marc Malkin, sorduğu "uygunsuz" soru nedeniyle eleştirildi. Bir sosyal medya kullanıcısı, sunucunun JLo'yu evlilikleriyle utandırdığını ve Affleck'le ilişkisinin devam edip etmeyeceğini nasıl bildiğini sorduğunu belirterek durumu "berbat" olarak nitelendirdi.

Bir başkası ise şaşkınlığını gizleyemediğini ifade ederek, "Aman Tanrım, JLo'ya bunu sormuş olamaz!" dedi.

Sosyal medya kullanıcılarından biri kırmızı halı olayını "utanç verici" olarak tanımlayarak tepkisini dile getirdi.

Jennifer Lopez, daha önce dört evlilik yapmıştı. İlk evliliğini 2001 yılında başlattığı Ben Affleck'le yapan Lopez, daha öncesinde Ojani Noa ve Amerikalı aktör/dansçı Cris Judd ile de evlenmişti. Ayrıca ünlü şarkıcı, 2004'te şarkıcı Marc Anthony ile de evlenmiş ve bu evliliği 10 yıl sürmüştü.

(Independent Türkçe, Daily Mail, Variety)

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow