Başkan Selvitopu: Popülizme Kaçmadan Önemli İşler Yaptık

Karabağlar Belediye Meclisi üyeleri ve belediye bürokratları ile bir araya geldi.

Dec 3, 2023 - 01:07
 0
Başkan Selvitopu: Popülizme Kaçmadan Önemli İşler Yaptık

Başkan Selvitopu: Popülizme Kaçmadan Önemli İşler Yaptık

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Cumhuriyetimizin 100. Yılı dolayısıyla düzenlenen bir yemekte Karabağlar Belediye Meclisi üyeleri ve belediye bürokratları ile bir araya geldi. Yemekte, meclis üyelerine ve bürokratlara verdikleri emekler için teşekkür eden Selvitopu, "Popülizme kaçmadan ve söylemlerin çok ötesinde, önemli işler yaptık. Bunu hep birlikte başardık." dedi.

Başkan Selvitopu, konuşmasına Ulusal Kurtuluş Savaşı’nın önderi ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını anarak başladı. Atatürk'ün savaş meydanlarında bile bilime ve kültüre önem verdiğini vurgulayan Selvitopu, "Bugün kendimize bir rehber arıyorsak, savaş meydanlarında bile bilime, kültüre önem vermiş, okuduğu yüzlerce kitapla ülkesinin geleceğine yön çizmeye çalışmış Mustafa Kemal Atatürk yeterlidir. O’nun kurduğu Cumhuriyetin ve bu ülkenin bir vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum." şeklinde konuştu.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala tüm meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Selvitopu, farklı siyasi partilere üye olmalarına rağmen meclis üyelerinin Karabağlar'ın ve Karabağlarlıların yararına birçok önemli karar aldığını belirtti. Başkan Selvitopu, "Popülizme kaçmadan ve söylemlerin çok ötesinde işler yaptık. Bu tek başına belediye başkanının yapacağı işler değil. Kadro hareketi gerektirir. Bunları hep birlikte yaparak Karabağlar’a yararlı olmaya çalıştık. Tek amacımız kentimize hizmet etmek. Bugüne kadar kişisel hiçbir beklentim olmadı. Bundan sonra da asla olmayacak. Sizlerin de böyle düşündüğünü biliyorum. Emekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Selvitopu, konuşmasının ardından meclis üyelerine Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına plaket verdi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow