Bergama'nın Kazanacağı, Bakırçay'ın Kalkınacağı Bir Gelecek İçin

Gelecek İçin Cumhur İttifakı Omuz Omuza

Feb 7, 2024 - 11:09
 0
Bergama'nın Kazanacağı, Bakırçay'ın Kalkınacağı Bir Gelecek İçin

"Bergama'nın Kazanacağı, Bakırçay'ın Kalkınacağı Bir Gelecek İçin Cumhur İttifakı Omuz Omuza"

YEREL GÜNDEM / İZMİR

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Bergama Belediyesi Ilıca Sosyal Tesisleri'nde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra Bergama İlçe Başkanlığı'ndaki Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı, Kınık Arpaseki Halı Saha Açılışı ve Kınık Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı için bölgeyi ziyaret etti.

Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer'un da katıldığı toplantıda, Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberlik içinde Bergama, Bakırçay ve İzmir'in kazanacağı vurgusu yapıldı.

Hamza Dağ, milletvekilliği döneminden bu yana İzmir'in dört bir yanına giderek vatandaşların ihtiyaçlarını analiz edip hizmet alanları oluşturmak için gece gündüz demeden çalıştığını belirtti. Bergama ve Kınık'ta hayata geçirilen projelerle Bakırçay Havzası'nın dört bir yanında hizmet veren belediye başkanlarıyla birlikte hizmette iz bıraktıklarını söyledi.

Bergama Ilıca Sosyal Tesisleri'ndeki toplantıya katılan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu'ya teşekkür eden Dağ, seçim çalışmalarına destek verdiği için minnettarlığını iletti.

Hamza Dağ, Kınık'taki açılış programında ise seçimlere kadar sürecek heyecanın, Kınık'tan başlayarak Bergama, Dikili ve İzmir'e yayılacağını ifade etti. AK Belediyecilikle kurulan hizmetlerin üstüne yenilerini ekleyerek devam edeceklerine olan inancını dile getirdi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow