Україна призове чоловіків віком від 18 до 60 років до армії!

Закінчені строки паспортів за кордоном не будуть оновлюватися.

Apr 12, 2024 - 16:41
 0
Україна призове чоловіків віком від 18 до 60 років до армії!

Україна призове чоловіків віком від 18 до 60 років до армії!

МІСЦЕВА ПОЛІТИКА / КИЇВ

Український парламент прийняв закон, що посилює умови військового мобілізації в країні. Проект був прийнятий з 283 голосами при 351 голосів.

Прийняття закону стало наслідком раніше обговорюваного процесу. Законопроект, запропонований у січні, пройшов через ряд поправок і привернув увагу своїм посиленням вимог військової мобілізації.

Новий закон передбачає, що чоловіки віком від 18 до 60 років повинні завжди мати при собі військовий квиток. Крім того, вони повинні пред'являти цей документ при перетині кордону або на території прикордонних зон за вимогою прикордонника або поліцейського. В іншому випадку особам, які перебувають за кордоном і не мають військового квитка, буде перешкоджено у видачі нового паспорта.

Ще одним важливим аспектом закону є необхідність всіх зобов'язаних до військової служби осіб протягом 60 днів оновити свої адреси проживання, контактні дані та військову інформацію про зниклих. Якщо таке оновлення не відбудеться, особи віком від 18 до 60 років не зможуть отримати консульську допомогу в дипломатичних установах України за кордоном.

Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції у Вільнюсі заявив, що новий закон "посилює контроль". Зеленський підкреслив, що з цим законом буде посилено контроль над особами, які ухиляються від військової мобілізації.

Ця постанова Українського парламенту розглядається як частина зусиль країни забезпечити військову безпеку та регулювати процес мобілізації.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow