Kalben İlk Kez Konuştu: "Bu Memlekette Kim İhanete Uğramamış?"

Kim suçlu olmadığı bir konuda suçlanmamış ki..

Jun 3, 2024 - 00:07
 0
Kalben İlk Kez Konuştu: "Bu Memlekette Kim İhanete Uğramamış?"

Kalben İlk Kez Konuştu: "Bu Memlekette Kim İhanete Uğramamış?"

YEREL GÜNDEM / İSTANBUL

Şarkıcı Kalben, uyuşturucu operasyonuyla gözaltına alınmasının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayın ardından ilk kez konuşan Kalben, kendisine yöneltilen iddialara yanıt verdi.

Muhabirlerin, "Menajeriniz ve arkadaşınız tarafından ihanete uğradınız mı?" sorusuna Kalben, "Bir şey söyleyeceğim. Bu memlekette kim ihanete uğramamış. Kim suçlu olmadığı bir konuda suçlanmamış ki..." diyerek yanıt verdi ve iddiaları bir kez daha yalanladı.

8 Mayıs'ta düzenlenen operasyonda Kalben'in evinde bulunan üç parça halinde toplam ağırlığı 15 gram uyuşturucu madde ile 2 bin Euro, 730 dolar ve bin 500 TL ele geçirilmişti. İfadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şarkıcıya yurtdışına çıkış yasağı konmuştu.

Serbest kaldıktan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kalben, "Kıymetli kamuoyumuzu bu şekilde oyaladığım için üzgünüm" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklama, hayranları ve kamuoyunda büyük ilgi gördü.

Kalben, yaşanan olaylarla ilgili olarak dürüst ve samimi bir tutum sergileyerek, yaşadığı sürecin zorluğunu ve kendisine yapılan suçlamaların haksızlığını dile getirdi. Ünlü şarkıcının bu açıklamaları, sosyal medyada geniş yankı uyandırırken, destek mesajları da gecikmedi.

Kalben'in bu samimi açıklamaları, müzik kariyerine ve hayranlarına olan bağlılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Olayın ardındaki gerçekler ve yaşanan süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için Kalben'in sosyal medya paylaşımları dikkatle takip ediliyor.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow