disscuss print

Kadın Girişimci Alkolsüz Karaoke Kafesini Açtı

Kadın Girişimci Alkolsüz Karaoke Kafesini Açtı_resim ‘Fikrim Artık İşim’ Programı’nın ikinci girişimcisi Türkan Kanbur, alkolsüz karaoke kafesi ‘Detone’yi açtı...

‘Fikrim artık işim’ dedi, ‘alkolsüz karaoke kafe’ açtı. İstanbul Ticaret Odası (İTO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu ve Coca-Cola ortaklığı ile geçen Mart ayında hayata geçirilen ‘Fikrim Artık İşim’ Programı’nda ipi göğüsleyen iki kadın girişimciden Türkan Kanbur, ‘alkolsüz karaoke kafe’ projesini Cafe Detone adıyla Ümraniye’de açtı.

DANIŞMANLIK COCA-COLA’DAN

Sürdürülebilir sonuçlar elde etmeyi amaçlayan program kapsamında, kadınların başarılı girişimciler olarak tutunmalarına kadar geçen sürede de danışmanlık alacak. Türkan Kanbur Cafe Detone projesinin kuruluş aşamasında olduğu gibi sonrasında da Coca-Cola International Stratejik Planlama Direktörü Beyza Ergen’den danışmanlık almaya devam edecek . Cafe Detone açılışına katılan Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ise hedeflerini 2020’ye kadar 5 milyon kadını iş hayatına sokmak olarak belirlediklerini söyledi.
AKŞAM


REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...


Bu haber 21/05/2013 05:22 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors