disscuss print

KURUMSAL HOSTİNG - BAYİ HOSTİNG - COM.TR TESCİLİ - SUNUCU KİRALA - HEMEN TIKLA...!

Manisa’nın Diş Sağlığı Masaya Yatırıldı

Manisa’nın Diş Sağlığı Masaya Yatırıldı_resim
Manisa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat TÜRKYILMAZ başkanlığında toplanan heyet Manisa’nın ağız ve diş sağlığı konusunda geleceğini masaya yatırdı.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde gerçekleşen toplantıya Manisa, Akhisar, Salihli ve Turgutlu Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimleri Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Leyla ARICI katıldı. Genel Sekreter TÜRKYILMAZ Başhekimlerden, personel durumları, diş ünitesi sayıları, mevcut durumlar, ihtiyaçlar ve çözüm önerileri hakkında detaylı bilgi alarak Manisa’ nın ağız ve diş sağlığı sorunlarını Sağlık Bakanlığı Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Daire Başkanı KEMAL ÖZGÜR DEMİRALP ile yaptığı telekonferans sistemiyle anında iletti. Şu an için Manisa ağız ve diş sağlığı merkezleri gelinde 102 olan diş üniti sayısını bitecek projelerle birlikte 135’ e çıkaracaklarını belirten Genel Sekreter; ‘’ bizim için önemli olan ünit sayılarını arttırmak yerine nitelikli, talep edilen hizmete uygun hijyen koşulları altında ve vatandaşın koruyucu diş sağlığı isteklerine de cevap verebilen diş üniteleri kurmaktır’’ dedi. TÜRKYILMAZ ayrıca şöyle devam etti;

Manisa Türkiye’ de tek olan bir işi başararak 3 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yatırımını aynı anda yürütüyor. Türkiye’ de eş zamanlı devam eden bu kapsamda başka sağlık yatırımı olan bir il daha yok. Manisa bu yönden çok şanslı. Bizler de bu şansı iyi yönetmek ve yönettiğimiz hizmeti yerinde bırakmayıp daha da geliştirmek zorundayız.

REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR TIKLAYABİLİRSİNİZ...

MASAJ DÜNYASI...

ÇOCUK DOKTORUNA DANIŞ ÜCRETSİZREKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...Bu haber 23/10/2013 14:40 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors

UKRAYNA HAM DANA DERİ İTHALATI